Smetanův Statekv Hradci Královéhodnocení
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉ - PENSION SMETANŮV STATEK

 
 
 
Ubytování v rodinném pensionu Smetanův statek nabízí příjemnou rodinnou atmosféru sídla spojenou s komfortním moderním ubytováním, a to vše vzdáleno pouhých 7 km od historického centra města Hradec Králové.

Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových pokojích jako tzv. „single use“, pro použití jednou osobou, dvoulůžkových pokojích a v 3 lůžkovém pokoji s možností přistýlky,který je vhodný zejméno pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení na Internet pomocí WIFI. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu jsme všechny koupelny vybavili hotelovým fénem.

Na Vaše přání můžeme povléknout lůžko do bílého hotelového textilu a pro děti použít dětské povlečení. Kapacita pensionu činí 16 osob.

V recepci je možnost využití PC včetně internetu a tiskárny. Součástí penzionu je uzamykatelné parkoviště ve dvoře. Snídaně i večeře si můžete vychutnat v jídelně nebo na terase. Penzion je vhodný i pro dovolenou rodin s dětmi, kterým nabízíme výrazné slevy.

Nově jsme pro návštěvníky otevřeli vilu v Mistrovicích, která se nachází v nádherné krajině Orlických hor. Stránky vily naleznete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Jitka a David Smetanovi
 
 
 
 

Zarezervujte si pokoj

 
 
 
 
Termín pobytu:
 
 
 
Od
 
 
 
 
Do
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie ubytování